PILOTKY POLAROID RAINBOW - KOVOVÉ SLNEČNÉ ZRKADLOVKY V TVARE AVIATOR SÚ AKO STVORENÉ PRE TOTO SLNEČNÉ LETO

22. 7. 2016

Čo je na konci dúhy? Objavte poklad farieb! Kovové slnečné pilotky v niekoľkých úžasných farbách 

Polaroid - to je meno pre polarizáciu. A nová kolekcia RAINBOW je navyše zrkadlová a veľmi, veľmi podarená. Neustále dopĺňame sklady. Na slnku dokonale vynikne spojenie ľahkého kovového rámu s tenkými stranicami a dúhovo farebných zrkadlových skiel. Bez zbytočných ozdôb a pritom nápadne, aj tak môže vyzerať to vaše tohtoročné leto - bez ohľadu na vek. Pozrite sa aj na detské modely. Originálne puzdro a doprava zadarmo.

Spoločnosť Polaroid bola založená v roku 1937 a je pôvodným vynálezcom polarizačných šošoviek. S polarizáciou môžete vnímať farby i detaily jednoducho a veľmi verne. Aj preto sa vždy v logu Polaroidu objavuje ikonka farieb, ktorá sa za dlhú históriu značky objavila v logu mnohých na mnoho rôznych spôsobov.

 
 
 

Polaroid tieto dúhové farby preniesol do svojej novej kolekcie RAINBOW dokonale. Vytvoril unisex slnečné okuliare pre každý tvar tváre a pre každý vek. Pilotky sú jedny z najuniverzálnejších tvarov, ktoré pristanú každej tvári. Od smaragdovo zelenej cez modrú, žeravú oranžovú a ružovú až po chladivú striebristú v zrkadlovom prevedení Revo Ultrasight. Vyberte si tie svoje.

 

 
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Používanie súborov cookie