POLAROID - SLNEČNÉ OKULIARE S POLARIZÁCIOU


POLAROID - SLNEČNÉ OKULIARE S POLARIZÁCIOU

Pripravte sa na jar. A nezabudnite na polarizáciu!

Pozrite sa, ako dobre môžu vyzerať slnečné okuliare s polarizáciou. POLAROID ich tento rok vyšperkoval napríklad slušivými tvarmi v štýle Cat Eye, postupným prefarbením skiel a módnym detailom dvojité hrazdičky. Keby ste snáď nevedeli, k čomu je polarizácia dobrá, pozrite sa na článok, v ktorom sme o polarizácii písali.

 


VALENTÍN PRE PÁRY AJ PRE SINGLES: HLAVNE, ŽE JE TU ZASE ZĽAVA 14%


VALENTÍN PRE PÁRY AJ PRE SINGLES: HLAVNE, ŽE JE TU ZASE ZĽAVA 14%

 

Oslávte Valentína! S niekým alebo pokojne sami. Hlavne s valentínskou zľavou 14%

 

Nepremeškajte ZĽAVU 14% na slnečné okuliare a rámy na okuliare vrátane luxusných značiek ako Ray-Ban,  OakleyDolce GabbanaEmporio Armani  alebo Hugo Boss. Zľavu uplatníte s kódom VALENTIN19. Stačí ho zadať pred dokončením objednávky a odpočítame vám 14%. Potom vám zostane napríklad na peknú kyticu, na kávu, na večeru ... Záleží na tom, čo si u nás vyberiete. Hlavne je ale úplne jedno, či vyberáte pre svojho miláčika alebo pre seba :)

 


TEŠÍME SA NA JAR S RAY-BAN. A ČO VY?


TEŠÍME SA NA JAR S RAY-BAN. A ČO VY?

Prvé lastovičky jari: pozrite na pár noviniek Ray-Ban na jar 2019
 

Ak sa vám nechce kupovať na jar nové drahé oblečenie, stačí, keď oprášite minuloročné kúsky a doplníte ich novými okuliarmi. Odlákajú pozornosť od toho, čo ste nosili už vlani. A na čo sa môžete tešiť? Pozrite sa sem na novinky Ray-Ban pre rok 2019. Budú sa nosiť džínsové motívy, tenké čierne plastové rámy, postupne sfarbená sklá a okuliare v tvare mačacích oči. No, máme sa na čo tešiť!

 


BUĎTE ŠTÝLOVÍ AJ V ZIME SO SLNEČNÝMI OKULIARMI EMPORIO ARMANI


BUĎTE ŠTÝLOVÍ AJ V ZIME SO SLNEČNÝMI OKULIARMI EMPORIO ARMANI

Emporio Armani - prevetrajte svoju zbierku okuliarov


Novinky od Emporio Armani vám dajú vyniknúť aj v zime. Neveríte? A už vás niekedy napadlo, prečo Talianky a Taliani vyzerajú šik aj v zime? Práve preto, že nosia slnečné okuliare celoročne. K zimnému kabátu alebo páperovej bunde jednoducho vyzerajú slnečné okuliare ešte lepšie ako čiapka alebo šál. Doplňte ich výrazným rúžom (páni sa pre zmenu zamerajú na perfektný účes) a máme tu Taliansko so všetkým. To je skrátka kúzlo značky Armani.

 


DOLCE GABBANA - DOKONALÁ ELEGANCIA A ŠVIH


DOLCE GABBANA - DOKONALÁ ELEGANCIA A ŠVIH

Horúce novinky DG sú tu!


To nám ten nový rok pekne začína. Vážne. Krásne, luxusné, elegantné dioptrické okuliare DOLCE GABBANA sú tu. Pozrite sa, ako dobre vyzerajú napríklad plastové rámy so super tenkými kovovými stranicami. Alebo už máte chuť vyberať na teplejšie a slnečnejšie dni? Pozrite na nové slnečné okuliare DOLCE GABBANA. U nás víťazí na plnej čiare cateye s kvetinkovým detailom.

 


HORSEFEATHERS - PECKA NA SLNKO AJ DO SNEHU


HORSEFEATHERS - PECKA NA SLNKO AJ DO SNEHU

VIDELI STE UŽ NOVÉ HORSEFEATHERS?


Pre neho i pre ňu, guľaté aj hranaté, oválne aj guľaté, športové aj prudko elegantné. Pozrite sa, čo nám tu pribudlo - slnečné okuliare Horsefeathers. Tento rok sú tu nové pilotky, guľaté okuliare s dvojitou hrazdou aj bez nej a čierne plastové okuliare s kovovým rámčekom. Áno, to sa tento rok bude nosiť. Že slnečné okuliare v zime nenosíte? Mali by ste. Práve na snehu je slnko ešte ostrejšie ako v lete.

 


VIANOČNÉ BESTSELLERY II


VIANOČNÉ BESTSELLERY II

Slnečné okuliare OAKLEY PRIZM - typ na dokonalú vianočnú vychytávku

Tesne pred Vianocami nám dorazili vychytané slnečné okuliare OAKLEY so špeciálnymi sklami PRIZM pre vychytané Vianoce. Výborne prepúšťajú svetlo a dokonale vykresľujú detaily. Zaistia dokonalý rozhľad a rýchle reakcie. Lepšie než bežné slnečné sklá. Ten, kto ich dostane, v nich bude v bezpečí a ako v bavlnke. Urobte mu radosť okuliarmi, ktoré mu určite vyrazia dych. A ak chcete mať istotu, že bude darček pod stromčekom včas, zájdite do niektorej z našich kamenných optík a vyberte ich na mieste.

 


VIANOČNÉ BESTSELLERY I


VIANOČNÉ BESTSELLERY I

 

Nelietajte, nie ste Ježiško! 

 

Zastavte sa, sadnite si a nakupujte v teple a v pokoji, doma pri varenom víne. Slnečné okuliare urobia radosť vždy. A čo potom tieto novinky od VOGUE alebo dokonca DOLCE GABBANA! Možno ich Vaša drahá polovička zrovna nutne nepotrebuje, ale určite ich už dlho chce! A keby nesedeli alebo sa nepáčili, môžete ich vymeniť alebo vrátiť.

 


JESENNÉ NOVINKY RAY BAN


JESENNÉ NOVINKY RAY BAN


Tigria alebo leopardia kamufláž?


Práve nám tu pristáli tieto krásky a my sa nemôžeme dohodnúť, komu tento vzor patrí. Prezrite si ich a sami sa rozhodnite, komu toto camo patrí. Hlavné ale je, že vyzerajú skvele. Pozrite sa aj na ďalšie novinky od Ray-Ban. Určite vám zamotáme hlavu a nebudete vedieť, po ktorých siahnuť skôr.

 


BLUE CONTROL - TA SPRÁVNA OCHRANA ZRAKU PRED MODRÝM SVETLOM


BLUE CONTROL - TA SPRÁVNA OCHRANA ZRAKU PRED MODRÝM SVETLOM

Chráňte si oči pred modrým svetlom počítačov


Okuliare na počítač sa stávajú nutnosťou. Pozrite sa, ako si môžete chrániť zrak proti únave a zabezpečiť si pokojný a kvalitný spánok s okuliarmi s filtrom proti modrému svetlu. Okuliare s BlueControl sú to pravé riešenie. U nás teraz túto vrstvu získate zdarma. Zistite viac tu.

 


127»


Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Používanie súborov cookie