HÁDAJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ


HÁDAJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Hádajte, čo je u nás nové

GUESS - exkluzívne slnečné okuliare GUESS. Čo napríklad tieto krásky s tenkým dvojitým rámom a vínovými zrkadlovými sklami? Alebo toto nestarnúcie kombo z čierneho plastu so zlatým rámom a straničkami,, vhodné aj pre dioptrická slnečná sklá? Pozrite na všetky nové slnečné okuliare GUESS na leto 2018. Nám sa tohtoročná kolekcia naozaj veľmi páči.


ORIGINÁLNE SLNEČNÉ OKULIARE RAY-BAN: IDE TO AJ S DIOPTRIAMI


ORIGINÁLNE SLNEČNÉ OKULIARE RAY-BAN: IDE TO AJ S DIOPTRIAMI

 

Originálne slnečné okuliare Ray-Ban: ide to aj s dioptriami

 

Viete, že u Mister Optic dostanete vždy len originálne okuliare Ray-Ban? a vedeli ste tiež, že ich možete mať aj s originálnymi slnečnými sklami Ray-Ban? Pozrite sa například na tieto slnečné okuliare, v kotrých možete mať svoje dioptrie v slnečných sklách a pritom neprísť o originálne logo RB ako na povodných sklách.

 

 

 

Viac informácií

HORÚCA NOVINKA: ZRKADLOVKY POLAROID


HORÚCA NOVINKA: ZRKADLOVKY POLAROID

 

Zrkadlovky, kam sa pozrieš

 

Práve nám dorazili zrkadlovky POLAROID vo všetkých možných farbách: fialová, modrá, ružová, zlatá aj klasická sivá. Ak k tomu siahnete po okrúhlych alebo mačacích cat-eye tvaroch, budete zaručene tento rok in. Na slnku vyzerajú zrkadlovky dokonale. Budete neprehliadnuteľné!


ELEGANTNÉ SLEČNÉ OKULIARE GUESS


ELEGANTNÉ SLEČNÉ OKULIARE GUESS

 

Doprajte si luxusné slnečné okuliare Guess za dobrú cenu


Pre tohtoročné leto zvoľte elegantný luxus - slnečné okuliare GUESS. Bez nich to jednoducho nebude ono. Pozrite sa, ako sa podarili: čierne alebo hnedé plastové cat-eye mačacie tvary s jemne odstupňovaným sfarbením skiel pôsobí veľmi žensky a jemne. Tenučké kovové stranice dodávajú plastovým okuliarom neskutočnú ľahkosť. Tohtoročnou novinkou sú aj zdvojené tenké kovové rámy ako spomienka na sedemdesiatky. A nezabudnite, že väčšinu ich môžete mať aj so slnečnými dioptrickými sklami.


HORSEFEATHERS - NIELEN HANDRY NA SNOWBOARD


HORSEFEATHERS - NIELEN HANDRY NA SNOWBOARD

 

Pozrite, čo u nás pristálo


COOL už síce nefrčia, ale HORSEFEATHERS áno! Pozrite, čo nám práve pristálo. Viete vôbec, že to nie je len vybavenie na snowboard, ale tiež oblečenie, opasky, tašky a samozrejme aj okuliare?


TENKÉ A GUĽATÉ - TRENDY OKULIARE RAY BAN


TENKÉ A GUĽATÉ - TRENDY OKULIARE RAY BAN

 

Guľaté okuliare sú v kurze - tento rok sú ale ešte tenšie ako vlani

 

Tu je tip na najhorúcejší trend tohto roka: super tenké a guľaté okuliare Ray Ban - slnečné aj dioptrické. Dizajnéri ich odľahčili pre svieži look. Tenučké kovové okuliare RAY BAN ROUND METAL sa budú páčiť predovšetkým vyznávačom čistého štýlu, Ale ak hľadáte skutočnú bombu tohtoročnej sezóny, pozrite sa na tieto okrúhle okuliare RAY BAN CLUBROUND s priehľadnými prvkami - spojujú tri zásadné tohtoročné trendy: sú tenučké, guľaté a navyše priehľadné v kombinácii kovu a plastu.

 

 


TOMMY HILFIGER - ČO JE U NÁS NOVÉHO?


TOMMY HILFIGER - ČO JE U NÁS NOVÉHO?

 

Chystáme sa na jar. A čo vy?

 

Všetci žijú Olympiádou, ale zima nie je večná. Keď zložíme bundy a čiapky máme jar na krku. Bude to chcieť niečo nové. A na to sme my pripravení dokonale. Každý deň nám pribudne v e-shope pár pekných kúskov. Tak dnes napríklad nové kúsky z Ameriky, okuliare Tommy Hilfiger. Pokochajte sa:)


ZAMILUJTE SA: VALENTÍNSKA ZĽAVA 14%


ZAMILUJTE SA: VALENTÍNSKA ZĽAVA 14%

 

Zamilujte sa do svojich nových okuliarov!

 

Ulovte si svojich nových miláčikov. S valentínskou zľavou 14% sa to bude vyberať ľahko. Stačí pri nákupe online zadať kód VALENTIN18. Valentínsku zľavu získate od 5.2. do 18.2.2018 na všetky slnečné okuliare a dioptrické rámy.


ULTRAVIOLET: KOZMICKÁ FARBA ROKA 2018


ULTRAVIOLET: KOZMICKÁ FARBA ROKA 2018

 

Spoločnosť Pantone vyhlásila farbu roka 2018

 

Stala sa ňou ULTRAVIOLET - ultrafialová. Kozmická farba roku 2018. Spoločnosť Pantone každoročne vyhlasuje farbu roka. Tento rok je to fialová. Farba, ktorá inšpiruje, dáva nádej a podporuje spiritualitu. Farba, ktorá nás posúva ďalej a vyššie. Pozrite sa sami, ako úžasne vyzerá na dioptrických okuliaroch, alebo na slnečných okuliaroch.


ĎALŠIE NOVO OTVORENÉ OPTIKY V PRAHE A V PLZNI


ĎALŠIE NOVO OTVORENÉ OPTIKY V PRAHE A V PLZNI

 

Otvorili sme hneď 2 nové optiky v Prahe a v Plzni

 

Vieme, že potrebujete zmerať zrak, aplikovať kontaktné šošovky alebo si jednoducho radi okuliare vyskúšate, zoberiete do rúk a chcete ich vidieť v reáli napríklad aj po zatváracej dobe bežných obchodov alebo cez víkend. A tak sme k pôvodným dvom optikám v Prahe v Palackého a v Plzni v Pražskej ulici práve otvorili ďalšie dve zbrusu nové kamenné optiky Mister Optic: v Prahe na Národnej triede v obchodnom dome MY NÁRODNÍ a v Plzni v TESCO EXTRA Borská pole. Využite dlhé otváracie doby, internetové ceny a odborné meranie zraku ZADARMO. Nechajte sa u nás rozmaznávať skvelými službami aj cenami. Sme vám zase o kúsok bližšie.

Viac informácií

126»


Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Používanie súborov cookie