NEVÁHAJTE S NÁKUPOM OKULIAROV RAY-BAN UŽ ANI DEN! VÝPREDAJ LEN DO 30.6.


NEVÁHAJTE S NÁKUPOM OKULIAROV RAY-BAN UŽ ANI DEN! VÝPREDAJ LEN DO 30.6.

 

Využite posledné dni do konca veľkého výpredaja slnečných okuliarov RAY-BAN


Už len do 30.6. nakupujte slnečné okuliare RAY-BAN vo VEĽKOM JARNOM VÝPREDAJI .. Vybrané slnečné okuliare Ray-Ban u nás teraz kúpite len za 96 € a polarizačné slnečné okuliare Ray-Ban a špeciálne slnečné modely Ray-Ban len za 117 Sk. Pripravte seba aj svoju rodinu na prázdniny a ušetrite na iné radovánky a na dovolenku. Táto skvelá akcia platí už len do 30.6.

 
Viac informácií

NOVÉ RAY-BANY: OSVIEŽTE SVOJU ZBIERKU


NOVÉ RAY-BANY: OSVIEŽTE SVOJU ZBIERKU

 

Teraz je ten správny čas na nové Ray-Bany - dioptrické alebo slnečné s polarizáciou alebo s dioptriami


Doplnili sme sklad o nové kúsky - dioptrické rámy Ray-Ban aj slnečné okuliare rovnakej značky. Je len na vás, či sa rozhodnete spríjemniť si leto novými dioptrickými rámami, slnečnými okuliarmi s polarizáciou alebo so slnečnými okuliarmi, do ktorých si necháte u nás zabrúsiť slnečné sklá so svojimi dioptriami. Verte, že slnečné okuliare s polarizáciou alebo s dioptriami sa stávajú samozrejmosťou. Slnečné okuliare s dioptriami, to je pekne múdra vychytávka na leto. A prečo potrebujeme okuliare s polarizáciou sa dočítate v našom článku. V našej ponuke hľadajte pre polarizáciu symbol P a pre dioptriu zase symbol D.

 


VÝPREDAJ SLNEČNÝCH OKULIAROV RAY-BAN PREDĹŽENÝ!


VÝPREDAJ SLNEČNÝCH OKULIAROV RAY-BAN PREDĹŽENÝ!

 

Vypočuli sme vás, a preto predlžujeme VÝPREDAJ RAY-BAN až do konca júna
 

Veľký jarný výpredaj Ray-Ban bol predĺžený až do 30.6. 2019. Práve teraz sú v Mister Optic vybrané slnečné okuliare Ray-Ban za skvelú cenu: bez polarizácie len za 96,- € a s polarizáciou a špeciálnymi štýlmi len za 117,-€. Vyberte si tie svoje! Túto zľavu nie je možné kombinovať s ďalšími zľavami.


VÝPREDAJ SLNEČNÝCH OKULIAROV RAY-BAN PRÁVE ZAČAL!


VÝPREDAJ SLNEČNÝCH OKULIAROV RAY-BAN PRÁVE ZAČAL!

 

Práve sme odštartovali veľký jarný výpredaj slnečných okuliarov RAY-BAN

 

Čistíme sklady pre nový tovar a tak sme sa rozhodli s jarným upratovaním odštartovať VEĽKÝ JARNÝ VÝPREDAJ slnečných okuliarov Ray-Ban. Vybrané slnečné okuliare Ray-Ban u nás teraz kúpite len za 96 € a polarizačné slnečné okuliare Ray-Ban a špeciálne slnečné modely Ray-Ban len za 117 €. Chyťte si tie svoje, nech vám ich nikto nevyfúkne! A poponáhľajte sa. Akcia platí len do 30.4. alebo do vypredania zásob.


VYCHYTÁVKY NA JAR - TRENDY Z VEĽTRHU MIDO MILANO 2019


VYCHYTÁVKY NA JAR - TRENDY Z VEĽTRHU MIDO MILANO 2019

 

Toto vám nesmie uniknúť!


Novinky pre tohtoročnú sezónu sme pre vás vyberali na najväčšom optickom veľtrhu MIDO MILANO 2019. A čo že sa vlastne bude nosiť? Tento rok budú v kurze mačacie tvary, veľké masívne okuliare aj tenučké kovové rámy, ružové sklá a priehľadné rámy. Niektoré novinky máme už skladom, niektoré sú na ceste k nám. Vyberte si tie svoje!

 


POLAROID - SLNEČNÉ OKULIARE S POLARIZÁCIOU


POLAROID - SLNEČNÉ OKULIARE S POLARIZÁCIOU

 

Pripravte sa na jar. A nezabudnite na polarizáciu!

Pozrite sa, ako dobre môžu vyzerať slnečné okuliare s polarizáciou. POLAROID ich tento rok vyšperkoval napríklad slušivými tvarmi v štýle Cat Eye, postupným prefarbením skiel a módnym detailom dvojité hrazdičky. Keby ste snáď nevedeli, k čomu je polarizácia dobrá, pozrite sa na článok, v ktorom sme o polarizácii písali.

 


VALENTÍN PRE PÁRY AJ PRE SINGLES: HLAVNE, ŽE JE TU ZASE ZĽAVA 14%


VALENTÍN PRE PÁRY AJ PRE SINGLES: HLAVNE, ŽE JE TU ZASE ZĽAVA 14%

 

Oslávte Valentína! S niekým alebo pokojne sami. Hlavne s valentínskou zľavou 14%

 

Nepremeškajte ZĽAVU 14% na slnečné okuliare a rámy na okuliare vrátane luxusných značiek ako Ray-Ban,  OakleyDolce GabbanaEmporio Armani  alebo Hugo Boss. Zľavu uplatníte s kódom VALENTIN19. Stačí ho zadať pred dokončením objednávky a odpočítame vám 14%. Potom vám zostane napríklad na peknú kyticu, na kávu, na večeru ... Záleží na tom, čo si u nás vyberiete. Hlavne je ale úplne jedno, či vyberáte pre svojho miláčika alebo pre seba :)

 


TEŠÍME SA NA JAR S RAY-BAN. A ČO VY?


TEŠÍME SA NA JAR S RAY-BAN. A ČO VY?

Prvé lastovičky jari: pozrite na pár noviniek Ray-Ban na jar 2019
 

Ak sa vám nechce kupovať na jar nové drahé oblečenie, stačí, keď oprášite minuloročné kúsky a doplníte ich novými okuliarmi. Odlákajú pozornosť od toho, čo ste nosili už vlani. A na čo sa môžete tešiť? Pozrite sa sem na novinky Ray-Ban pre rok 2019. Budú sa nosiť džínsové motívy, tenké čierne plastové rámy, postupne sfarbená sklá a okuliare v tvare mačacích oči. No, máme sa na čo tešiť!

 


BUĎTE ŠTÝLOVÍ AJ V ZIME SO SLNEČNÝMI OKULIARMI EMPORIO ARMANI


BUĎTE ŠTÝLOVÍ AJ V ZIME SO SLNEČNÝMI OKULIARMI EMPORIO ARMANI

Emporio Armani - prevetrajte svoju zbierku okuliarov


Novinky od Emporio Armani vám dajú vyniknúť aj v zime. Neveríte? A už vás niekedy napadlo, prečo Talianky a Taliani vyzerajú šik aj v zime? Práve preto, že nosia slnečné okuliare celoročne. K zimnému kabátu alebo páperovej bunde jednoducho vyzerajú slnečné okuliare ešte lepšie ako čiapka alebo šál. Doplňte ich výrazným rúžom (páni sa pre zmenu zamerajú na perfektný účes) a máme tu Taliansko so všetkým. To je skrátka kúzlo značky Armani.

 


DOLCE GABBANA - DOKONALÁ ELEGANCIA A ŠVIH


DOLCE GABBANA - DOKONALÁ ELEGANCIA A ŠVIH

Horúce novinky DG sú tu!


To nám ten nový rok pekne začína. Vážne. Krásne, luxusné, elegantné dioptrické okuliare DOLCE GABBANA sú tu. Pozrite sa, ako dobre vyzerajú napríklad plastové rámy so super tenkými kovovými stranicami. Alebo už máte chuť vyberať na teplejšie a slnečnejšie dni? Pozrite na nové slnečné okuliare DOLCE GABBANA. U nás víťazí na plnej čiare cateye s kvetinkovým detailom.

 


127»


Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Používanie súborov cookie