DOLCE GABBANA - DOKONALÁ ELEGANCIA A ŠVIH


DOLCE GABBANA - DOKONALÁ ELEGANCIA A ŠVIH

Horúce novinky DG sú tu!


To nám ten nový rok pekne začína. Vážne. Krásne, luxusné, elegantné dioptrické okuliare DOLCE GABBANA sú tu. Pozrite sa, ako dobre vyzerajú napríklad plastové rámy so super tenkými kovovými stranicami. Alebo už máte chuť vyberať na teplejšie a slnečnejšie dni? Pozrite na nové slnečné okuliare DOLCE GABBANA. U nás víťazí na plnej čiare cateye s kvetinkovým detailom.

 


HORSEFEATHERS - PECKA NA SLNKO AJ DO SNEHU


HORSEFEATHERS - PECKA NA SLNKO AJ DO SNEHU

VIDELI STE UŽ NOVÉ HORSEFEATHERS?


Pre neho i pre ňu, guľaté aj hranaté, oválne aj guľaté, športové aj prudko elegantné. Pozrite sa, čo nám tu pribudlo - slnečné okuliare Horsefeathers. Tento rok sú tu nové pilotky, guľaté okuliare s dvojitou hrazdou aj bez nej a čierne plastové okuliare s kovovým rámčekom. Áno, to sa tento rok bude nosiť. Že slnečné okuliare v zime nenosíte? Mali by ste. Práve na snehu je slnko ešte ostrejšie ako v lete.

 


VIANOČNÉ BESTSELLERY II


VIANOČNÉ BESTSELLERY II

Slnečné okuliare OAKLEY PRIZM - typ na dokonalú vianočnú vychytávku

Tesne pred Vianocami nám dorazili vychytané slnečné okuliare OAKLEY so špeciálnymi sklami PRIZM pre vychytané Vianoce. Výborne prepúšťajú svetlo a dokonale vykresľujú detaily. Zaistia dokonalý rozhľad a rýchle reakcie. Lepšie než bežné slnečné sklá. Ten, kto ich dostane, v nich bude v bezpečí a ako v bavlnke. Urobte mu radosť okuliarmi, ktoré mu určite vyrazia dych. A ak chcete mať istotu, že bude darček pod stromčekom včas, zájdite do niektorej z našich kamenných optík a vyberte ich na mieste.

 


VIANOČNÉ BESTSELLERY I


VIANOČNÉ BESTSELLERY I

 

Nelietajte, nie ste Ježiško! 

 

Zastavte sa, sadnite si a nakupujte v teple a v pokoji, doma pri varenom víne. Slnečné okuliare urobia radosť vždy. A čo potom tieto novinky od VOGUE alebo dokonca DOLCE GABBANA! Možno ich Vaša drahá polovička zrovna nutne nepotrebuje, ale určite ich už dlho chce! A keby nesedeli alebo sa nepáčili, môžete ich vymeniť alebo vrátiť.

 


JESENNÉ NOVINKY RAY BAN


JESENNÉ NOVINKY RAY BAN


Tigria alebo leopardia kamufláž?


Práve nám tu pristáli tieto krásky a my sa nemôžeme dohodnúť, komu tento vzor patrí. Prezrite si ich a sami sa rozhodnite, komu toto camo patrí. Hlavné ale je, že vyzerajú skvele. Pozrite sa aj na ďalšie novinky od Ray-Ban. Určite vám zamotáme hlavu a nebudete vedieť, po ktorých siahnuť skôr.

 


BLUE CONTROL - TA SPRÁVNA OCHRANA ZRAKU PRED MODRÝM SVETLOM


BLUE CONTROL - TA SPRÁVNA OCHRANA ZRAKU PRED MODRÝM SVETLOM

Chráňte si oči pred modrým svetlom počítačov


Okuliare na počítač sa stávajú nutnosťou. Pozrite sa, ako si môžete chrániť zrak proti únave a zabezpečiť si pokojný a kvalitný spánok s okuliarmi s filtrom proti modrému svetlu. Okuliare s BlueControl sú to pravé riešenie. U nás teraz túto vrstvu získate zdarma. Zistite viac tu.

 


HÁDAJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ


HÁDAJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Hádajte, čo je u nás nové

GUESS - exkluzívne slnečné okuliare GUESS. Čo napríklad tieto krásky s tenkým dvojitým rámom a vínovými zrkadlovými sklami? Alebo toto nestarnúce kombo z čierneho plastu so zlatým rámom a straničkami, vhodné aj pre dioptrické slnečné sklá? Pozrite na všetky nové slnečné okuliare GUESS na leto 2018. Nám sa tohtoročná kolekcia naozaj veľmi páči.


ORIGINÁLNE SLNEČNÉ OKULIARE RAY-BAN: IDE TO AJ S DIOPTRIAMI


ORIGINÁLNE SLNEČNÉ OKULIARE RAY-BAN: IDE TO AJ S DIOPTRIAMI

 

Originálne slnečné okuliare Ray-Ban: ide to aj s dioptriami

 

Viete, že u Mister Optic dostanete vždy len originálne okuliare Ray-Ban? A vedeli ste tiež, že ich môžete mať aj s originálnymi slunečnými sklami Ray-Ban?

Pozrite sa napríklad na tieto slunečné okuliare, v ktorých môžete mať svoje dioptrie v slnečných sklách a pritom neprísť o originálne logo RB ako na pôvodných sklách.

 

 

Viac informácií

HORÚCA NOVINKA: ZRKADLOVKY POLAROID


HORÚCA NOVINKA: ZRKADLOVKY POLAROID

 

Zrkadlovky, kam sa pozrieš

 

Práve nám dorazili zrkadlovky POLAROID vo všetkých možných farbách: fialová, modrá, ružová, zlatá aj klasická sivá. Ak k tomu siahnete po okrúhlych alebo mačacích cat-eye tvaroch, budete zaručene tento rok in. Na slnku vyzerajú zrkadlovky dokonale. Budete neprehliadnuteľné!


ELEGANTNÉ SLEČNÉ OKULIARE GUESS


ELEGANTNÉ SLEČNÉ OKULIARE GUESS

 

Doprajte si luxusné slnečné okuliare Guess za dobrú cenu


Pre tohtoročné leto zvoľte elegantný luxus - slnečné okuliare GUESS. Bez nich to jednoducho nebude ono. Pozrite sa, ako sa podarili: čierne alebo hnedé plastové cat-eye mačacie tvary s jemne odstupňovaným sfarbením skiel pôsobí veľmi žensky a jemne. Tenučké kovové stranice dodávajú plastovým okuliarom neskutočnú ľahkosť. Tohtoročnou novinkou sú aj zdvojené tenké kovové rámy ako spomienka na sedemdesiatky. A nezabudnite, že väčšinu ich môžete mať aj so slnečnými dioptrickými sklami.


126»


Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Používanie súborov cookie