Spôsoby platieb a EET

Spôsoby platieb

 

Platbu za tovar, je možné vykonávať nasledujúcimi spôsobmi:

 

  • Dobierka - zaplatíte v hotovosti až pri prevzatí tovaru. V tomto prípade Vám budeme účtovať príplatok za dobierku vo výške xx EUR.
 
  • Bezhotovostne bankovým prevodom - - po vyplnení a odoslaní objednávky, uhradíte príslušnú čiastku na bankový účet č. 2800291431/8330, vedený v spoločnosti Fio banka, a.s. Nezabudnite uviesť variabilný symbol Vašej objednávky (je uvedený napr. Na stránke sledovanie objednávok). Ihneď po obdržaní čiastky na náš účet Vám bude tovar zaslaný.

 

  • Online prostredníctvom platobného systému PayU

Platobnou kartou. Zadáte pokyn k platbe kartou (Visa, Mastercard, podľa typu Vašej platobnej karty), do formulára vyplníte údaje z Vašej platobnej karty (číslo karty, dátum expirácie, CVV kód na zadnej strane) a po potvrdení platby sa peniaze ihneď odpočítajú z Vášho účtu.

Bankovým prevodom systémom PayU. Vyberiete si banku, v ktorej máte účet a systém Vás presmeruje na stránky Vášho internetového bankovníctva tak, ako ste zvyknutí. Po prihlásení do Vášho internetového bankovníctva je tu pre Vás už predvyplnený platobný príkaz (vyplnené číslo účtu predajcu, variabilný symbol, suma za tovar), ktorý len potvrdíte a platba sa následne prevedie prostredníctvom platobného kanála na účet určený pre službu PayU.

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“,

 
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Používanie súborov cookie