MERANIE ZRAKU V OPTIKE METÓDOU PASKAL 3D

 

PASKAL 3D - ZÁŽITKOVÁ METÓDA MERANIA ZRAKU

 

Doprajte si pri meraní zraku zážitok ako v kine. Neveríte? Príďte sa presvedčiť do našej optiky v Obchodnom dome Máj na Národnej triede v Prahe. Meranie zraku tu prebieha najmodernejšou metódou PASKAL 3D. Zabudnite na klasickú dosku s písmenkami, ktorú poznáte z očného. Budete sa pozerať na hory, jazerá, balóny, mačičky a psíkov. A my pritom zistíme vaše dioptrie a možno ešte trochu viac.

 

 

 

PREČO JE PASKAL 3D PRÍJEMNEJŠÍ NEŽ KLASICKÉ TESTY?

 

Predovšetkým je to metóda, ktorá je pre klientov dostupná aj pre meranie v optike. Nevýhodou klasického merania zraku je skutočnosť, že sa každé oko meria zvlášť. Náš mozog potom pri klasickom meraní musÍ prepnúť a sústrediť sa na každé oko zvlášť. V bežnom živote ale mozog skladá informácie získané z oboch očí dohromady a dáva nám výsledný vnem z oboch očí zároveň. Výsledky merania s PASKAL 3D preto lepšie zodpovedajú realite.

PASKAL 3D je najmodernejšia metóda merania zraku, ktorá umožňuje merať dioptrie na obidvoch očiach naraz za prirodzeného postavenie oboch očí. A to je obrovská výhoda. Môžeme tak zistiť, či netrpíte vadou priestorového alebo periférneho videnia. Môžu to byť skryté vady videnia, ktoré môžu spôsobiť horšie videnie.

Navyše dokážeme zistiť, ktoré oko je vaša dominantné a s touto informáciou ďalej pracovať napríklad v situácii, keď si kupujete multifokálne okuliare alebo trpíte zložitejšou refrakčnou vadou.

 

AKO VYŠETRENIE PASKAL 3D PREBIEHA?

 

Jednoducho a veľmi, veľmi pohodlne a prirodzene. Pri vyšetrení sa ocitnete v pomyselnom kine. Nečítate písmenká z bielej tabuľky, ale pohodlne sa usadíte a pozeráte sa na televíznu obrazovku, na ktorú vám naši skúsení optometristi pomocou iPadu premietajú príjemné obrázky hôr, jazier, lietajúce balóny, písmená, obrazce ... a psíkov a mačičky. Testov sú desiatky a záleží na vašej refrakčnej vade, kam vás zavedú. Na záver si nasadíte skúšobný rám, pozeráte sa zase na príjemné obrázky a optometrista vám skúša tú najpríjemnejšiu kombináciu dioptrií tak, aby ste videli čo najostrejšie a najpohodlnejšie.

Presvedčte sa sami o výhodách zážitkovej refrakcie s PASKAL 3D. Je to skutočne zážitok.

Urobte prvý krok a zarezervujte si termín v Mister Optic na Národnej. Otvorené tu máme 7 dní v týždni!

 
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Používanie súborov cookie