VÝPREDAJ OAKLEY - ZĽAVY AŽ 60%


VÝPREDAJ OAKLEY - ZĽAVY AŽ 60%

 

Ušetrite až 60% na slnečné a dioptrické okuliare OAKLEY

 

Štartujeme strašidelne nízke ceny - od 1.11. do 17.12.2017 u nás nájdete všetky okuliare OAKLEY za neodolateľné ceny. Nenechajte si ujsť bestsellery HOLBROOKFROGSKINSMAINLINK a mnohé ďalšie na Mister Optic za zlomok ceny. Zľavy až 60%. Ulovte si tú svoju.

 

Viac informácií

UŽ SÚ TU! SLNEČNÉ OKULIARE GUESS


UŽ SÚ TU! SLNEČNÉ OKULIARE GUESS

 

Luxusné slnečné okuliare GUESS už dorazili

 

Máme tu peknú jeseň, tak prečo si ju neužiť s peknými slnečnými okuliarmi GUESS? Neskutočne elegantné čierne a hnedé, kovové aj plastové, s jednoduchým logom GUESS alebo so štrasovými ozdobami. Ktoré si vyberiete?

Viac informácií

NOVÉ: OAKLEY HOLBROOK PRIZM


NOVÉ: OAKLEY HOLBROOK PRIZM

 

Jednotka v športe: Oakley Holbrook PRIZM s polarizáciou

 

Nenechajte si ujsť príležitosť a pozrite sa na novinku v našom e-shope: športové okuliare Oakley Holbrook s unikátnou technológiou Prizm pre ešte lepší obraz. Tentoraz v modrej a v čiernej so zrkadlovou úpravou. Chcete vedieť viac o technológii Oakley Prizm? Čítajte ďalej.

 

 

Viac informácií

FOTOSÚŤAŽ O PILOTKY RAY-BAN JE PREDĹŽENÁ


FOTOSÚŤAŽ O PILOTKY RAY-BAN JE PREDĹŽENÁ

 

Predĺžili sme fotosúťaž o pilotky Ray-Ban na Facebooku

 

Ešte tento týždeň môžete súťažiť o luxusné pilotky Ray-Ban Aviator na Facebooku. Čo pre to máte urobiť? Čítajte ďalej.

Viac informácií

NOVÉ SLUNEČNÉ RAY-BANY NA JESEŇ A ZIMU PRÁVE DORAZILI!


NOVÉ SLUNEČNÉ RAY-BANY NA JESEŇ A ZIMU PRÁVE DORAZILI!
 
 
Nové Ray-Bany sú tu! Noste ich aj na jeseň

 

Je to vážne podarená kolekcia. Barvysú ako stvorené pre jeseň - zlatá, žltá, oranžová aj bielá a sivá. A spústa zrkadloviek. A tie tvary! Kulaté, s dvojitou aj jednoduchou hrazdou alebo mačacie oči, ktoré sa teraz začínajú toľko nosiť. Veľa z nich si u nás možte nechat zabrúsiť aj s roginálnými dioptrickými šošovkami Ray-Ban - tie sú označené modrou D ako vhodné pre dioptrie. Poradíme vám, ako na to. Tie s modrou ikonkou P, zasa majú polarizáciu

 

Viac informácií

VYBERTE SI OKULIARE GUESS V MISTER OPTIC


VYBERTE SI OKULIARE GUESS V MISTER OPTIC

 

Horúca novinka: okuliare GUESS

 

Značkové okuliare GUESS sú rovnako ako módna značka GUESS synonymom pre mladistvú módu a luxusný životný štýl. Potešia hlavne toho, kto miluje horúce až extravagantné detaily v zlatej farbe alebo až výstredné žiarivé prvky. Nás oslovili predovšetkým tie väčšie pánske s jednoduchým logom G alebo svetlejšie dámske so vzorovanými stranicami. Ktoré sa páčia najviac vám?

Viac informácií

NOVÁ ZNAČKA V ESHOPE: HUGO BOSS


NOVÁ ZNAČKA V ESHOPE: HUGO BOSS

 

Okuliare HUGO BOSS - geniálny dizajn a dokonalé prevedenie

 

Pozrite sa na novinku v e-shope Mister Optic: značka HUGO BOSS.  Nemecká značka pre elegantné a luxusné dámske a pánske oblečenie a doplnky: od večerných rób, cez business oblečenie do kancelárie až po športové outfity pre voľný čas vrátane okuliarov HUGO BOSS. Dôraz na eleganciu za všetkých okolností, detailné spracovanie a kvalitné materiály - to sú nadčasové okuliare HUGO BOSS pre všetky príležitosti.

Viac informácií

NOVÉ V E-SHOPE: EMPORIO ARMANI A VOGUE


NOVÉ V E-SHOPE: EMPORIO ARMANI A VOGUE

 

NOVÉ: elegantné pánske Emporio Armani a šik dámske okuliare Vogue

 

Život je krásny a my máme krásnu prácu. Každé otvorenie novej krabičky, ktorá k nám dorazí, je napätie a radosť. A tak sme teraz novo pridali do e-shopu týchto elegantných krásavcov od Emporio Armani pre pánov a tieto šikovné krásavice od Vogue pre dámy. Obdivujeme, ako si dal Armani záležať na detailoch, kombinácii vrúbkovaného čierneho plastu a zamatového kovu na straniciach. A môžeme oči nechať na kolegyni, ktorá si vyskúšala rámy Vogue v tvare mačacích očí, ktorý sa zase vracia do módy ako štýl CATEYE. Strašne jej to sekne. 


CAT EYE - MAČACIE OČI OD RAY-BAN


CAT EYE - MAČACIE OČI OD RAY-BAN

 

Mňaaaau;) Pozrite sa, čo má Ray-Ban nové

 

Šelma nikdy nespí. A toto musíte mať. Po všetkých tých okrúhlých okuliaroch je tu Ray-Ban s ďalším osviežením - mačacie oči. Dámské okuliare v tvare CAT EYE rafinovaně a žensky prevetrali tú záplavu kulatých okuliarov, čo sa na nás s každou novou dodávkou valí. Otvorili sme krabičku...a sme nadšení! Mňaaaau;) 


NOVÉ PUZDRÁ A OBALY PRE OKULIARE POLAROID


NOVÉ PUZDRÁ A OBALY PRE OKULIARE POLAROID
 
Nové puzdrá a obaly pre Polaroid

 

Vážení zákazníci,

chceli by sme vás touto cestou informovať, že náš dodávateľ slnečných okuliarov Polaroid, firma Safilo, teraz tieto slnečné okuliare dodáva v nových puzdrách/obaloch: vrecku z mikrovlákna (ktoré slúži aj ako čistiaca handrička) uloženom v kartónovej krabičke. Ide o nový typ balenia, ktoré nahradzuje veľké puzdrá. Zmestí sa všade - do dámskych kabeliek aj do pánskeho vrecka. Polaroid aj tak najlepšie funguje na očiach:) 

 


«1236»