UŽ SÚ TU! SLNEČNÉ OKULIARE GUESS


UŽ SÚ TU! SLNEČNÉ OKULIARE GUESS

 

Luxusné slnečné okuliare GUESS už dorazili

Máme tu peknú jeseň, tak prečo si ju neužiť s peknými slnečnými okuliarmi GUESS? Neskutočne elegantné čierne a hnedé, kovové aj plastové, s jednoduchým logom GUESS alebo so štrasovými ozdobami. Ktoré si vyberiete?     

Viac informácií

FOTOSÚŤAŽ O PILOTKY RAY-BAN JE PREDĹŽENÁ


FOTOSÚŤAŽ O PILOTKY RAY-BAN JE PREDĹŽENÁ

 

Predĺžili sme fotosúťaž o pilotky Ray-Ban na Facebooku

 

Ešte tento týždeň môžete súťažiť o luxusné pilotky Ray-Ban Aviator na Facebooku. Čo pre to máte urobiť? Čítajte ďalej.

Viac informácií

NOVÉ SLUNEČNÉ RAY-BANY NA JESEŇ A ZIMU PRÁVE DORAZILI!


NOVÉ SLUNEČNÉ RAY-BANY NA JESEŇ A ZIMU PRÁVE DORAZILI!
 
 
Nové Ray-Bany sú tu! Noste ich aj na jeseň

 

Je to vážne podarená kolekcia. Barvysú ako stvorené pre jeseň - zlatá, žltá, oranžová aj bielá a sivá. A spústa zrkadloviek. A tie tvary! Kulaté, s dvojitou aj jednoduchou hrazdou alebo mačacie oči, ktoré sa teraz začínajú toľko nosiť. Veľa z nich si u nás možte nechat zabrúsiť aj s roginálnými dioptrickými šošovkami Ray-Ban - tie sú označené modrou D ako vhodné pre dioptrie. Poradíme vám, ako na to. Tie s modrou ikonkou P, zasa majú polarizáciu

 

Viac informácií

VYBERTE SI OKULIARE GUESS V MISTER OPTIC


VYBERTE SI OKULIARE GUESS V MISTER OPTIC

 

Horúca novinka: okuliare GUESS

 

Značkové okuliare GUESS sú rovnako ako módna značka GUESS synonymom pre mladistvú módu a luxusný životný štýl. Potešia hlavne toho, kto miluje horúce až extravagantné detaily v zlatej farbe alebo až výstredné žiarivé prvky. Nás oslovili predovšetkým tie väčšie pánske s jednoduchým logom G alebo svetlejšie dámske so vzorovanými stranicami. Ktoré sa páčia najviac vám?

Viac informácií

NOVÁ ZNAČKA V ESHOPE: HUGO BOSS


NOVÁ ZNAČKA V ESHOPE: HUGO BOSS

 

Okuliare HUGO BOSS - geniálny dizajn a dokonalé prevedenie

 

Pozrite sa na novinku v e-shope Mister Optic: značka HUGO BOSS.  Nemecká značka pre elegantné a luxusné dámske a pánske oblečenie a doplnky: od večerných rób, cez business oblečenie do kancelárie až po športové outfity pre voľný čas vrátane okuliarov HUGO BOSS. Dôraz na eleganciu za všetkých okolností, detailné spracovanie a kvalitné materiály - to sú nadčasové okuliare HUGO BOSS pre všetky príležitosti.

Viac informácií

NOVÉ V E-SHOPE: EMPORIO ARMANI A VOGUE


NOVÉ V E-SHOPE: EMPORIO ARMANI A VOGUE

 

NOVÉ: elegantné pánske Emporio Armani a šik dámske okuliare Vogue

 

Život je krásny a my máme krásnu prácu. Každé otvorenie novej krabičky, ktorá k nám dorazí, je napätie a radosť. A tak sme teraz novo pridali do e-shopu týchto elegantných krásavcov od Emporio Armani pre pánov a tieto šikovné krásavice od Vogue pre dámy. Obdivujeme, ako si dal Armani záležať na detailoch, kombinácii vrúbkovaného čierneho plastu a zamatového kovu na straniciach. A môžeme oči nechať na kolegyni, ktorá si vyskúšala rámy Vogue v tvare mačacích očí, ktorý sa zase vracia do módy ako štýl CATEYE. Strašne jej to sekne. 


CAT EYE - MAČACIE OČI OD RAY-BAN


CAT EYE - MAČACIE OČI OD RAY-BAN

 

Mňaaaau;) Pozrite sa, čo má Ray-Ban nové

 

Šelma nikdy nespí. A toto musíte mať. Po všetkých tých okrúhlých okuliaroch je tu Ray-Ban s ďalším osviežením - mačacie oči. Dámské okuliare v tvare CAT EYE rafinovaně a žensky prevetrali tú záplavu kulatých okuliarov, čo sa na nás s každou novou dodávkou valí. Otvorili sme krabičku...a sme nadšení! Mňaaaau;) 


NOVÉ PUZDRÁ A OBALY PRE OKULIARE POLAROID


NOVÉ PUZDRÁ A OBALY PRE OKULIARE POLAROID
 
Nové puzdrá a obaly pre Polaroid

 

Vážení zákazníci,

chceli by sme vás touto cestou informovať, že náš dodávateľ slnečných okuliarov Polaroid, firma Safilo, teraz tieto slnečné okuliare dodáva v nových puzdrách/obaloch: vrecku z mikrovlákna (ktoré slúži aj ako čistiaca handrička) uloženom v kartónovej krabičke. Ide o nový typ balenia, ktoré nahradzuje veľké puzdrá. Zmestí sa všade - do dámskych kabeliek aj do pánskeho vrecka. Polaroid aj tak najlepšie funguje na očiach:) 

 


ČO JE NOVÉ U DOLCE GABBANA


ČO JE NOVÉ U DOLCE GABBANA
 

NOVÉ u Dolce Gabbana: hravo dúhové a elegantné čierne okuliare Dolce Gabbana

 

Pozrite sa, čo je nové u Dolce Gabbana: hravé až roztomilo naivné dúhovo ružové a modré guľaté polo priehľadné okuliare alebo elegantná klasika v hnedej "korytnačej" a v nadčasovej čiernej. Ktoré sa vám páčia viac? 

 

NEBOJTE SA MASÍVNEJŠÍCH OKULIAROV – TENTO ROK SA NOSIA


NEBOJTE SA MASÍVNEJŠÍCH OKULIAROV – TENTO ROK SA NOSIA

 

Plastové slnečné okuliare Dolce Gabbana

 

Predstavujeme jedny z najelegantnejších okuliarov pre ženy - Dolce Gabbana. Nebojte sa väčších, masívnejších plastových okuliarov. Pôsobia neskutočne žensky. Sú nápadné a pritom tak pristanú . Náš tip: žíhané čierno-zlaté masívne okuliare s rafinovane širokou stranicou dokonale chránia oči pred slnkom. Šedé sklá postupne prechádzajú od najsvetlejšej po najtmavšiu a robia z nich neodolateľnú súčasť šatníka. Môžete ich mať aj s vašimi dioptriami.


124»