TAK TO SA VÁŽNE PODARILO!


TAK TO SA VÁŽNE PODARILO!

 

Tak to sa vážne podarilo! 

 

My už vážne nevieme, čo skôr :) Sotva sme zavreli dvere skladu s novými dioptrickými Vogue, už nám tu pristáli krabice so slnečnými HORSEFEATHERS. Makali sme ako šróby: triedili, opisovali, zapisovali... a je to doma! Pozrite na ne. Sú fakt pekné!


NOVO SA NÁM VYLIAHLO: NESKUTOČNE ELEGANTNÉ VOGUE


NOVO SA NÁM VYLIAHLO: NESKUTOČNE ELEGANTNÉ VOGUE

 

Čo sa to vykľulo u Vogue?

 

Máme tu celkom nové, elegantné, ženské dioptrické dámske okuliare Vogue. Vyberajte medzi klasikou, trendy mačacími tvarmi cateye alebo odľahčenými elegantnými rámami v duchu retro. Máme svojich favoritov a vsadíme sa, že sa budú páčiť aj vám: pozrite na tieto kovové elegány alebo tieto super chytré intelektuáli. Plast alebo kov? Nebudete vedieť, kadiaľ kam!


FARBOU ROKA 2017 JE JARNÁ ZELENÁ


FARBOU ROKA 2017 JE JARNÁ ZELENÁ

 

Zelená je dobrá!

 

Tohtoročný trend je jasný. Americká firma Pantone každý rok vyhlasuje farbu roka. Tento rok je to Greenery - jarná zelená. Chcete ísť s módou? Pozrite sa na zelené okuliare, čo rozžiari váš šatník. Jar už je tu! 

 


OKULIARE PODĽA TVARU TVÁRE


OKULIARE PODĽA TVARU TVÁRE

 

Okuliare podľa tvaru tváre

 

Stále si nemôžete vybrať a neviete, ktoré okuliare vám naozaj pristanú? Chápeme, že to nie je jednoduché, ale vieme ako na to a poradíme vám. U každého modelu slnečných aj dioptrických okuliarov nájdete v popise, pre aký tvar tváre sa hodia. Alebo sa pozrite ako na to tu.

Viac informácií

100 SLNEČNÝCH OKULIAROV RAY BAN A OAKLEY TERAZ SO ZĽAVOU


100 SLNEČNÝCH OKULIAROV RAY BAN A OAKLEY TERAZ SO ZĽAVOU

 

Znížili sme ceny u 100 slnečných okuliarov Ray Ban a Oakley!

 

Hľadáte Ray Ban alebo Oakley so zľavou? Tak tu ich nájdete. Znížili sme cenu u stovky okuliarov Ray Ban a Oakley. Najúspešnejšie okuliare pilotky Aviator a klasiky Wayfarer Ray Ban aj štýlové Oakley Holbrook teraz u nás kúpite ešte lacnejšie. Tak nezaváhajte a vyberte si tie svoje. Pretože tohtoročná zima sa fakt podarila a na snehu to slnečným okuliarom pristane rovnako ako v lete pri vode. Poštovné je zadarmo a rovnako tak aj originálne puzdro Ray Ban. Všetky okuliare u Mister Optic sú originály. Pozrite na to, ako spoznať pravé Ray Bany.


PREČO JE DÔLEŽITÉ NOSIŤ OKULIARE


 PREČO JE DÔLEŽITÉ NOSIŤ OKULIARE

 

Prečo dnes toľko ľudí potrebuje okuliare a prečo je dôležité ich nosiť?

 

Tiež máte pocit, že dnes stále viac ľudí nosí dioptrické okuliare alebo kontaktné šošovky? A aj keď ich nenosia, možno by ich potrebovali. Nie ste medzi nimi aj vy? Zhrnuli sme pre vás príčiny zlého zraku a dôvody, prečo je dôležité okuliare nosiť. Prečítajte si náš článok na blogu OPTICMAG. Je predsa škoda zle vidieť, keď nemusíte. Dnes už je tak jednoduché nájsť pekné okuliare alebo nosiť kontaktné šošovky.

 


AKÉ OKULIARE SA BUDÚ NOSIŤ V ROKU 2017


AKÉ OKULIARE SA BUDÚ NOSIŤ V ROKU 2017

 

Dorazili k nám novinky na rok 2017

 

Jar je síce ešte ďaleko, snehu všade plno, ale to neznamená, že nepotrebujeme slnečné okuliare. Práve naopak. Na snehu a na horách je slniečko oveľa intenzívnejšie ako u vás v kancelárii :) A dioptrické okrúhle Ray Bany s hrazdou tiež stoja za to. Už sme ready a máme už veľa Ray Ban a Oakley na sklade. Do e-shopu ale budeme postupne pridávať ďalšie a ďalšie. Tešte sa!

 


ZBRUSU NOVÉ DIOPTRICKÉ RÁMY OAKLEY


ZBRUSU NOVÉ DIOPTRICKÉ RÁMY OAKLEY

 

Máte radi slnečné okuliare Oakley? A čo dioptrické okuliare Oakley? Alebo Oakley Ferrari?

 

V našom e-shope teraz nájdete horúce novinky tejto obľúbenej športovej značky. Športového ducha nezaprú, ani okuliare OAKLEY REVERSAL, aj keď sú určené pre bežné nosenie. A pritom sú rovnako pohodlné a anatomicky tvarované ako všetky ostatné športové okuliare Oakley. NÁŠ TYP: Skvele padnú napríklad okuliare OAKLEY LIZARD so štíhlymi anatomicky tvarovanými stranicami alebo dynamické čierno-červené rámy OAKLEY CROSSLINK PITCH vytvorené v spolupráci s automobilovou stajňou SCUDERIA FERRARI. Nenechajte si tieto pecky ujsť!

 


OKULIARE AKO VIANOČNÝ DARČEK


OKULIARE AKO VIANOČNÝ DARČEK

 

Kúpiť okuliare k Vianociam je easy!

 

Aj okuliare môžu byť originálnym darčekom. Okuliare od Ježiška? To je dobrý nápad. Hneď máte pekný darček. A bez starostí. Pretože kúpiť okuliare na internete nie je žiadna veda. Obdarovaný ich môže vymeniť alebo vrátiť. Budú to slnečné? Alebo snáď dioptrické? Inšpirujte sa. Originálne puzdro a doprava sú zadarmo. 


NOVÝ RAY BAN - HRAZDA LETÍ!


NOVÝ RAY BAN - HRAZDA LETÍ!

 

Práve nám na stole pristáli nové Ray Bany. S hrazdičkou!

 

Chcete vedieť, čo je teraz in? Okrúhle okuliare s kovovou hrazdičkou. Pozrite, ako sa podarili napríklad tieto, alebo tieto dioptrické okuliare Ray Ban. Prvé kúsky už sú preč a radšej objednávame hneď ďalšie. Originálne puzdro a doprava zadarmo. 


12»