UROBTE SI DOMA TALIANSKO ... PEKNE SLOVENSKY A V POKOJI


UROBTE SI DOMA TALIANSKO ... PEKNE SLOVENSKY A V POKOJI

 

Dolce Gabbana - silná dvojka talianskych návrhárov nám zase vyrazila dych

 

... keď sme vybalili túto novú zásielku. Máme krásnu prácu:). Čierna, zlatá, červená. Určite sa budú páčiť aj vám.


PRÁVE TERAZ: 80 NOVÝCH SLNEČNÝCH OKULIAROV HĽADÁ SVOJICH NOVÝCH MAJITEĽOV


PRÁVE TERAZ: 80 NOVÝCH SLNEČNÝCH OKULIAROV HĽADÁ SVOJICH NOVÝCH MAJITEĽOV

 

NOVÉ úlovky do vášho šatníka: Emporio Armani, Vogue a Polaroid

 

Úplne chápeme, že nemáte čo na seba. Preto sme tu! Nestačíme vybaľovať, popisovať, kochať sa a škatuľkovať. A potom zase baliť a posielať k tým šťastlivcom, na ktorých sa ešte dostane. Pozrite rýchlo na novinky Armani, Vogue a Polaroid. Je tu všetko, čo tento rok potrebujete: okrúhle okuliare od Polaroidu s trendy zrkadlovkami. Okuliare s dvojitou hrazdičkou alebo naopak minimalistické Emporio Armani. Plastové okuliare s tenučkými stranicami alebo tvarom mačacích očí od Vogue alebo nesmrteľné pilotky a čierna klasika. Vyberte si tie svoje teraz a tu.


DETSKÉ OKULIARE POLAROID - DOKONALÁ OCHRANA PRE NAŠICH NAJDRAHŠÍCH


DETSKÉ OKULIARE POLAROID - DOKONALÁ OCHRANA PRE NAŠICH NAJDRAHŠÍCH

 

Detské okuliare Polaroid pre maximálnu ochranu toho najcennejšieho, čo máme
 

 

Napadlo vás niekedy, ako veľmi sú ohrozené vaše deti slnkom? Natierame je krémami proti slnku, ale čo ich oči? Ideálne je, keď si deti na okuliare zvyknú už od malička. Nasaďte okuliare úplne maličkým deťom a máte istotu, že si zvyknú a budú nosiť okuliare celý život. Nedovoľte, aby si deti kazili oči nekvalitnými okuliarmi a naučte ich, čo majú správne slnečné okuliare vedieť. Zvoľte Polaroid a dokonalú ochranu proti UV žiareniu - za to nám predsa naše deti stoja.

 


NAJLEPŠIE OKULIARE POLAROID PRE MUŽOV


NAJLEPŠIE OKULIARE POLAROID PRE MUŽOV

 

Zamysleli sme sa nad tým, čo majú u nás muži najradšej

 

A došli sme k názoru, že sú to tieto slnečné okuliare Polaroid - v troch farebných variantoch, s POLARIZÁCIOU a so sklami vo veľmi pohodlnej zelenej alebo hnedej farbe. To sú ideálne farby za volant a vôbec pre akúkoľvek príležitosť. Odporúčame predovšetkým pre širokú tvár.


NOVÉ DIOPTRICKÉ OKULIARE RAY-BAN DORAZILI NA NÁŠ PULT


NOVÉ DIOPTRICKÉ OKULIARE RAY-BAN DORAZILI NA NÁŠ PULT

 

Pozor, pozor! Sú tu nová erbéčka!

 

Pozrite sa na ne sem. Nech vám niečo neutečie. Stoja za to. Čo napríklad tieto ultramoderné pritom ultraretro kovové dioptrické pilotky v štýle osemdesiatych rokov? Budete sa čudovať, ale to je práve najhorúcejšia novinka pre rok 2017. Ale samozrejme, že sa tu nájde aj veľa modelov ako napríklad tieto trendové a pritom triezvo guľaté dioptrické Ray-Bany aj pre menšie hlavičky.


ORIGINÁLNE DIOPTRICKÉ ŠOŠOVKY RAY-BAN NA MIERU


ORIGINÁLNE DIOPTRICKÉ ŠOŠOVKY RAY-BAN NA MIERU

 

Chcete mať Ray-Bany s dioptriami a pritom mať na ich "sklách" pôvodné logo?

 

Tak to už dnes nie je žiadny problém. Do originálnych okuliarov Ray-Ban (či už dioptrických alebo slnečných) vám vsadíme dioptrické sklá s logom Ray Ban. Áno, dokonca aj do slnečných okuliarov sa dajú vsadiť okuliarové šošovky s dioptriami presne tak, ako ich potrebujete. A teraz ešte k tomu s pôvodným logom. Dajte nám pri objednávke Ray-Ban vedieť, že chcete okuliarové šošovky s logom Ray-Ban, a my sa o všetko ostatné postaráme.


TAK TO SA VÁŽNE PODARILO!


TAK TO SA VÁŽNE PODARILO!

 

Tak to sa vážne podarilo! 

 

My už vážne nevieme, čo skôr :) Sotva sme zavreli dvere skladu s novými dioptrickými Vogue, už nám tu pristáli krabice so slnečnými HORSEFEATHERS. Makali sme ako šróby: triedili, opisovali, zapisovali... a je to doma! Pozrite na ne. Sú fakt pekné!


NOVO SA NÁM VYLIAHLO: NESKUTOČNE ELEGANTNÉ VOGUE


NOVO SA NÁM VYLIAHLO: NESKUTOČNE ELEGANTNÉ VOGUE

 

Čo sa to vykľulo u Vogue?

 

Máme tu celkom nové, elegantné, ženské dioptrické dámske okuliare Vogue. Vyberajte medzi klasikou, trendy mačacími tvarmi cateye alebo odľahčenými elegantnými rámami v duchu retro. Máme svojich favoritov a vsadíme sa, že sa budú páčiť aj vám: pozrite na tieto kovové elegány alebo tieto super chytré intelektuáli. Plast alebo kov? Nebudete vedieť, kadiaľ kam!


FARBOU ROKA 2017 JE JARNÁ ZELENÁ


FARBOU ROKA 2017 JE JARNÁ ZELENÁ

 

Zelená je dobrá!

 

Tohtoročný trend je jasný. Americká firma Pantone každý rok vyhlasuje farbu roka. Tento rok je to Greenery - jarná zelená. Chcete ísť s módou? Pozrite sa na zelené okuliare, čo rozžiari váš šatník. Jar už je tu! 

 


OKULIARE PODĽA TVARU TVÁRE


OKULIARE PODĽA TVARU TVÁRE

 

Okuliare podľa tvaru tváre

 

Stále si nemôžete vybrať a neviete, ktoré okuliare vám naozaj pristanú? Chápeme, že to nie je jednoduché, ale vieme ako na to a poradíme vám. U každého modelu slnečných aj dioptrických okuliarov nájdete v popise, pre aký tvar tváre sa hodia. Alebo sa pozrite ako na to tu.

Viac informácií

123»