HORSEFEATHERS - NIELEN HANDRY NA SNOWBOARD


HORSEFEATHERS - NIELEN HANDRY NA SNOWBOARD

 

Pozrite, čo u nás pristálo


COOL už síce nefrčia, ale HORSEFEATHERS áno! Pozrite, čo nám práve pristálo. Viete vôbec, že to nie je len vybavenie na snowboard, ale tiež oblečenie, opasky, tašky a samozrejme aj okuliare?


TENKÉ A GUĽATÉ - TRENDY OKULIARE RAY BAN


TENKÉ A GUĽATÉ - TRENDY OKULIARE RAY BAN

 

Guľaté okuliare sú v kurze - tento rok sú ale ešte tenšie ako vlani

 

Tu je tip na najhorúcejší trend tohto roka: super tenké a guľaté okuliare Ray Ban - slnečné aj dioptrické. Dizajnéri ich odľahčili pre svieži look. Tenučké kovové okuliare RAY BAN ROUND METAL sa budú páčiť predovšetkým vyznávačom čistého štýlu, Ale ak hľadáte skutočnú bombu tohtoročnej sezóny, pozrite sa na tieto okrúhle okuliare RAY BAN CLUBROUND s priehľadnými prvkami - spojujú tri zásadné tohtoročné trendy: sú tenučké, guľaté a navyše priehľadné v kombinácii kovu a plastu.

 

 


TOMMY HILFIGER - ČO JE U NÁS NOVÉHO?


TOMMY HILFIGER - ČO JE U NÁS NOVÉHO?

 

Chystáme sa na jar. A čo vy?

 

Všetci žijú Olympiádou, ale zima nie je večná. Keď zložíme bundy a čiapky máme jar na krku. Bude to chcieť niečo nové. A na to sme my pripravení dokonale. Každý deň nám pribudne v e-shope pár pekných kúskov. Tak dnes napríklad nové kúsky z Ameriky, okuliare Tommy Hilfiger. Pokochajte sa:)


ZAMILUJTE SA: VALENTÍNSKA ZĽAVA 14%


ZAMILUJTE SA: VALENTÍNSKA ZĽAVA 14%

 

Zamilujte sa do svojich nových okuliarov!

 

Ulovte si svojich nových miláčikov. S valentínskou zľavou 14% sa to bude vyberať ľahko. Stačí pri nákupe online zadať kód VALENTIN18. Valentínsku zľavu získate od 5.2. do 18.2.2018 na všetky slnečné okuliare a dioptrické rámy.


ULTRAVIOLET: KOZMICKÁ FARBA ROKA 2018


ULTRAVIOLET: KOZMICKÁ FARBA ROKA 2018

 

Spoločnosť Pantone vyhlásila farbu roka 2018

 

Stala sa ňou ULTRAVIOLET - ultrafialová. Kozmická farba roku 2018. Spoločnosť Pantone každoročne vyhlasuje farbu roka. Tento rok je to fialová. Farba, ktorá inšpiruje, dáva nádej a podporuje spiritualitu. Farba, ktorá nás posúva ďalej a vyššie. Pozrite sa sami, ako úžasne vyzerá na dioptrických okuliaroch, alebo na slnečných okuliaroch.


ĎALŠIE NOVO OTVORENÉ OPTIKY V PRAHE A V PLZNI


ĎALŠIE NOVO OTVORENÉ OPTIKY V PRAHE A V PLZNI

 

Otvorili sme hneď 2 nové optiky v Prahe a v Plzni

 

Vieme, že potrebujete zmerať zrak, aplikovať kontaktné šošovky alebo si jednoducho radi okuliare vyskúšate, zoberiete do rúk a chcete ich vidieť v reáli napríklad aj po zatváracej dobe bežných obchodov alebo cez víkend. A tak sme k pôvodným dvom optikám v Prahe v Palackého a v Plzni v Pražskej ulici práve otvorili ďalšie dve zbrusu nové kamenné optiky Mister Optic: v Prahe na Národnej triede v obchodnom dome MY NÁRODNÍ a v Plzni v TESCO EXTRA Borská pole. Využite dlhé otváracie doby, internetové ceny a odborné meranie zraku ZADARMO. Nechajte sa u nás rozmaznávať skvelými službami aj cenami. Sme vám zase o kúsok bližšie.

Viac informácií

NA NIČ NEČAKAJTE – KÚPTE DARČEKY VČAS


NA NIČ NEČAKAJTE – KÚPTE DARČEKY VČAS

 

Nečakajte na Ježiška, kúpte darčeky včas. Pošta nestíha.

 

Ak ste sa rozhodli nadeliť si tento rok pod stromček okuliare, poponáhľajte sa a objednajte si okuliare so zľavou čo najskôr. Od pošty a zásielkových služieb sme totiž dostali informáciu, že vzhľadom k čoraz väčšiemu záujmu o nákupy na internete sa predlžujú dodacie lehoty. Preto radíme: nakúpte darčeky čo najskôr, nech sú u vás natotata :) Alebo ešte o kúsok skôr. To tu proste nemôžete nechať: OAKLEY so zľavou až 60% alebo už len do nedele 3.12. zľava -20% na všetky okuliare okrem Oakley.


BLACK FRIDAY: ZĽAVA 20% NA OKULIARE


BLACK FRIDAY: ZĽAVA 20% NA OKULIARE

 

- 20% BLACK FRIDAY: vyzdvihnite si nasledujúce 2 týždne zľavu na okuliare

 

Po zľave na okuliare OAKLEY ideme ďalej! Tentoraz sme zlacnili aj ostatné okuliare. Len do 3.12. môžete kúpiť okuliare ešte lacnejšie a obstarať tak napríklad v pohodlí a kľude tohtoročné vianočné darčeky. Zadajte v objednávke kód BLACK2017 a zľava 20% na dioptrické alebo slnečné okuliare je vaša. Odpočítame vám 20% z celkovej hodnoty objednávky vrátane čírych alebo dioptrických skiel. Ponuka platí dva týždne, od 20.11. do 3.12. na všetky dioptrické a slnečné okuliare s výnimkou značky Oakley. Tie už sme zlacnili ešte výraznejšie. Pozrite na naše dioptrické alebo slnečné okuliare.

 

 


VÝPREDAJ OAKLEY - ZĽAVY AŽ 60%


VÝPREDAJ OAKLEY - ZĽAVY AŽ 60%

 

Ušetrite až 60% na slnečné a dioptrické okuliare OAKLEY

 

Štartujeme strašidelne nízke ceny - od 1.11. do 17.12.2017 u nás nájdete všetky okuliare OAKLEY za neodolateľné ceny. Nenechajte si ujsť bestsellery HOLBROOKFROGSKINSMAINLINK a mnohé ďalšie na Mister Optic za zlomok ceny. Zľavy až 60%. Ulovte si tú svoju.

 

Viac informácií

UŽ SÚ TU! SLNEČNÉ OKULIARE GUESS


UŽ SÚ TU! SLNEČNÉ OKULIARE GUESS

 

Luxusné slnečné okuliare GUESS už dorazili

 

Máme tu peknú jeseň, tak prečo si ju neužiť s peknými slnečnými okuliarmi GUESS? Neskutočne elegantné čierne a hnedé, kovové aj plastové, s jednoduchým logom GUESS alebo so štrasovými ozdobami. Ktoré si vyberiete?

Viac informácií

125»